Galeria „La Belle Epoque” na aukcji charytatywnej Fundacji „Między Niebem a Ziemią” – 30 listopada 2017
2017-12-01

30 listopada 2017 roku Galeria „La Belle Epoque” miała zaszczyt wziąć udział w aukcji charytatywnej organizowanej przez Fundację „Między Niebem a Ziemią”. Zgromadzone z aukcji środki zostaną przeznaczone na wsparcie dla nieuleczalnie chorych dzieci oraz ich rodzin, z którymi Fundacja współpracuje.

 

Galeria wystawiła na licytację 3 obrazy z serii „Kapliczka” („Kapliczka”, „Kapliczka zimowa”, „Kapliczka jesienna”) współpracującego z nami artysty Andreasa A. Maleckiego. Akwarele cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Zostały zlicytowane za 4 tysiące złotych. Całość środków zostanie przeznaczona na pomoc podopiecznym Fundacji. Nabywcy gratulujemy zakupu i dziękujemy za szczodrość. Andreasowi Maleckiemu dziękujemy za wsparcie ważnej inicjatywy.

 

Więcej o Andreasie Maleckim i jego twórczości: http://www.galeria.pieknaepoka.pl/andreas-a-malecki/

 

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją z wystawy prac Andreasa Maleckiego zatytułowanej „Na początku było jabłko” zorganizowanej przez Galerię „La Belle Epoque”. Wernisaż wystawy odbył się 13 listopada 2017 roku w HART – Hostel & Art we Wrocławiu. Wystawę można oglądać do końca roku w Harcie, przy ul. Rydygiera 25a na wrocławskim Nadodrzu: http://www.galeria.pieknaepoka.pl/blog/piekny-wernisaz-wystawy-na-poczatku-bylo-jablko-wystawa-prac-andreasa-a-maleckiego/T_PRODUCT_GO_TO_CART